Novák Ladislav (Turnov 1925 - 1999 Třebíč)
Abolir tous les ghettos, signováno vpravo dole autorskou značkou a datováno 9.12.72, kombinovaná technika/papír, 32 x 21,5 cm (Šm)
11.03.2017 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 11.03.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 04.03. - 11.03.2017 |